Туристичні об'єкти
Водоспади Закарпаття Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
П'ятниця, 21 вересня 2007 23:50
Водоспад Воєводин *** знаходиться на однойменній річці у 12 км від с. Тур’я Поляна Перечинського району. Річка Воєводин бере свій початок на Полонині Руній (1497 м), тече глибокою ущелиною і впадає у р. Шипіт. Очевидно, цей водоспад утворився внаслідок землетрусу, під час якого в гірській породі поперек вузької глибокої долини виникла тріщина, і вода з 9-метрової висоти двома потоками спадає у невелике озерце.

Водоспад Шипіт *** знаходиться на річці Пилипець у межах полонини Бо ржава (6 км від с. Пилипець Міжгірського району). Шипіт спадає вниз численними мальовничими каскадами. Утворився внаслідок розмивання породи потоком Пилипець, який розбризкує свої води в глибокій ущелині.
Останнє оновлення на Вівторок, 17 березня 2009 16:30
Детальніше...
 
Китаєво (м.Київ, 2004 рік) Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Вівторок, 18 вересня 2007 23:39
Довго збиралися і вирішували куди власне податися і 3 листопада 2004 року нарешті на зупинці першого тролейбуса на вул. Горького (ст. м. Либідська) о 10.30 зібралися у складі 7 чоловік

Дочекалися тролейбуса і ... поїхали до кінцевої зупинки, трохи пройшлися і ми на місці. Починаю розповідати про історичну місцевість міста Києва – Китаєво. Виходить не зовсім гарно, але інформацію подаю. Матеріали були взяті на сайті travel.org.ua, тому висловлюю подяку автору статті Петру Бондаренку за розміщені матеріали.

Китаївська пустинь Відома з 17 ст., спочатку складалась з кількох печер. У 1775 р. (дата під підозрою — можливо з друку) київський генерал-губернатор Д. М. Голіцин, за згодою архімандрита Іоанікія Сенютовича, спорудив отут церкву преподобного Сергія і келії. У 1767 р. ієромонах Тихон на місці старої Сергіївської церкви збудував кам'яну Троїцьку церкву з межами в ім'я Сергія Радонежського і святителя Дмитрія Ростовського.
Останнє оновлення на Вівторок, 17 березня 2009 16:35
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Переклад сайту

English French German Polish Russian Ukrainian
Активний відпочинок в Україні, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting