Туристичні об'єкти
Музей пивоваріння у Львові Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Субота, 21 липня 2012 13:10

Львівський музей пивоваріння відчинив свої двері для відвідувачів 14 жовтня 2005 року у день святкування 290-ї річниці найстарішої броварні в Україні — Львівської пивоварні.  У стінах цього унікального закладу кожен може доторкнутись до спадщини стародавніх пивоварів та познайомитись з невідомими сторінками історії легендарного українського пива.

Унiкальнi експонати Музею розповідають про історію пивоваріння та запрошують у чарівний світ, де володарюють вода, хміль i солод. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, давні пивні пляшки, старовинні пивні кухлі з різних країн Європи і різних стилів, бочки для перевезення пива, рецептурні книги кінця XIX ст., зразки реклами, тощо. Експонати розташовуються відповідно до часу свого виникнення – від періоду шумерської та єгипетської культур до часів Другої світової війни.

Останнє оновлення на Субота, 21 липня 2012 15:04
Детальніше...
 
Хортиця Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Середа, 13 жовтня 2010 11:36

Острів Хортиця - найбільший на річкі Дніпро і знаходится безпосередньо у м. Запоріжжя.

Хортиця витягнута із північ-заходу на південь-схід, має довжину 12,5 км, ширину в середньому 2,5 км і площу приблизно 3 тис. га.

Острів інтегрований в структуру міста Запоріжжя. Через острів проходить залізниця з станцією "Запорізька Січ" в середині острова. Три існуючі автомобільні мости дають можливість людям перетинати Дніпро й користуватися багатствами острова.

На острові знаходяться заселені селища. В північно-східній частині розміщено залишене село - Середній Стіг. На території острова велика кількість означених пам'яток історії й археології. Десятки будинків відпочинку, санаторіїв, туристичних баз. Пісочні пляжи. Смерекові й листяні ліси. Унікальні плавні на півдні.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 18 жовтня 2010 12:02
Детальніше...
 
Олеський замок Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Четвер, 29 квітня 2010 11:28

Олеський замок – один із найдавніших в Україні першим був відбудований після війни. 1975 року Львівська галерея мистецтв відкрила в ньому архітектурно-мистецький музей-заповідник, який став українською туристичною Меккою. За 33 роки його відвідало понад три мільйони туристів та екскурсантів.

В експозиції музею представлено українське мистецтво ХІV — ХVІІІ ст.: велику колекцію ікон, портретів, предметів декоративно-ужиткового мистецтва. У монастирі капуцинів, що входить до музею-заповідника, міститься скарбниця-фондосховище, де зберігаються численні мистецькі твори з теренів Західної України, колекція дерев’яної скульптури ХV —ХVІІІ ст., портрети і меблі.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 травня 2010 20:07
Детальніше...
 
Жовківський замок Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Середа, 28 квітня 2010 11:46

Замок у Жовкві - невід’ємна частина міста-фортеці, закладеного наприкінці ХVІ - на початку ХVІІ ст. коронним гетьманом Станіславом Жолкевським, який був русинського походження, з галицької шляхти. Це його дружина Регіна Жолкевська надала притулок шляхтичеві Михайлу Хмельницькому, який згодом став наближеною особою до гетьмана. Існує переконлива версія, що саме у Жовкві тоді народився майбутній гетьман Богдан Хмельницький.

Замок часів Жолкевських — квадратна споруда з дитинцем посередині. На кутах стояли башти із золоченими шпилями. Південне крило замку слугувало високопанською резиденцією, і в його центральній частині містилася велика гетьманська зала, свідок урочистих подій та забав. У палаці були гарно оздоблені інтер’єри відповідно до смаків того часу.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 травня 2010 20:10
Детальніше...
 
Мукачівський замок "Паланок" Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
П'ятниця, 22 січня 2010 21:23

 

Мукачівський замок - цe зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі.

Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу біля 14 тис. кв. м. Замок складається з трьох частин і розміщений на трьох терасах. Найстаріший Верхній замок XIV-XVI ст. знаходиться на вершині гори, Середній XVII ст. - на терасі на 6 м нижче і Нижній замок теж XVII ст. - ще на 10м нижче від середнього. На початку XVIII ст. на четвертій терасі ще на 10 м нижче була збудована вежа для охорони воріт, а також дорога до замку по західному схилу гори. Ця дорога збереглася до наших днів, а вежа була зруйнована ще на початку XX ст., залишився тільки її фундамент. Весь замок і кожна його частина оточені кам'яними кріпосними стінами 3-3,5 м завтовшки, сухими ровами глибиною 10-12 м, через які були перекинуті дерев'яні, колись підйомні, мости. Охороняють замок 8 могутніх бастіонів, прибудованих у XVII ст. по кутах всіх трьох частин замку, на яких в давнину була розміщена артилерія. Ворота в Нижній замок, де знаходилася сторожа, охороняють два могутні кулеподібні бастіони. Середній замок, має 4 бастіони, великий двір, оточений дво-триповерховими будівлями, в яких розміщувалися казарми для гарнізону, арсенал, рицарський зал, кухні, комори. З північної сторони двору стояв колись будинок коменданта, який був розібраний у другій половині XX ст., залишився тільки фундамент. За ним височать кам'яні стіни XIV ст. Верхнього замку, в який можна піднятися сходами зліва і справа. Зліва - це сходи квадратної вежі кінця ХV ст. Справа - це так званий "хід-пастка", вирубаний під південно-східною вежею у кінці XVII ст.

 

Останнє оновлення на Середа, 03 березня 2010 08:41
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Переклад сайту

English French German Polish Russian Ukrainian
Активний відпочинок в Україні, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting