Музей пивоваріння у Львові
Написав Сергій Овчаренко   
Субота, 21 липня 2012 13:10

Львівський музей пивоваріння відчинив свої двері для відвідувачів 14 жовтня 2005 року у день святкування 290-ї річниці найстарішої броварні в Україні — Львівської пивоварні.  У стінах цього унікального закладу кожен може доторкнутись до спадщини стародавніх пивоварів та познайомитись з невідомими сторінками історії легендарного українського пива.

Унiкальнi експонати Музею розповідають про історію пивоваріння та запрошують у чарівний світ, де володарюють вода, хміль i солод. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, давні пивні пляшки, старовинні пивні кухлі з різних країн Європи і різних стилів, бочки для перевезення пива, рецептурні книги кінця XIX ст., зразки реклами, тощо. Експонати розташовуються відповідно до часу свого виникнення – від періоду шумерської та єгипетської культур до часів Другої світової війни.

Останнє оновлення на Субота, 21 липня 2012 15:04
Детальніше...
 
Хортиця
Написав Сергій Овчаренко   
Середа, 13 жовтня 2010 11:36

Острів Хортиця - найбільший на річкі Дніпро і знаходится безпосередньо у м. Запоріжжя.

Хортиця витягнута із північ-заходу на південь-схід, має довжину 12,5 км, ширину в середньому 2,5 км і площу приблизно 3 тис. га.

Острів інтегрований в структуру міста Запоріжжя. Через острів проходить залізниця з станцією "Запорізька Січ" в середині острова. Три існуючі автомобільні мости дають можливість людям перетинати Дніпро й користуватися багатствами острова.

На острові знаходяться заселені селища. В північно-східній частині розміщено залишене село - Середній Стіг. На території острова велика кількість означених пам'яток історії й археології. Десятки будинків відпочинку, санаторіїв, туристичних баз. Пісочні пляжи. Смерекові й листяні ліси. Унікальні плавні на півдні.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 18 жовтня 2010 12:02
Детальніше...
 
Жовківський замок
Написав Сергій Овчаренко   
Середа, 28 квітня 2010 11:46

Замок у Жовкві - невід’ємна частина міста-фортеці, закладеного наприкінці ХVІ - на початку ХVІІ ст. коронним гетьманом Станіславом Жолкевським, який був русинського походження, з галицької шляхти. Це його дружина Регіна Жолкевська надала притулок шляхтичеві Михайлу Хмельницькому, який згодом став наближеною особою до гетьмана. Існує переконлива версія, що саме у Жовкві тоді народився майбутній гетьман Богдан Хмельницький.

Замок часів Жолкевських — квадратна споруда з дитинцем посередині. На кутах стояли башти із золоченими шпилями. Південне крило замку слугувало високопанською резиденцією, і в його центральній частині містилася велика гетьманська зала, свідок урочистих подій та забав. У палаці були гарно оздоблені інтер’єри відповідно до смаків того часу.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 травня 2010 20:10
Детальніше...
 

Переклад сайту

English French German Polish Russian Ukrainian
Активний відпочинок в Україні, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting