Природні об'єкти
Великоанадольський ліс Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Неділя, 27 грудня 2009 16:45

 

Великоанадольський ліс – лісовий заказник державного значення площею 2543 га, закладений ще в 1834-45 роках Віктором Єгоровичем фон Граффом, який першим довів можливість створення штучних лісів у голому безводному степу.

Заказник розташований у Волноваському районі Донецької області.

Добратися до нього можна як залізничним (платформи 1184 км або 1188 км лінії Донецьк-Маріуполь), так і власним автомобільним транспортом (маршрут: Донецьк – Новотроїцьке – Ольгінка – Благодатне – Комсомольський або Маріуполь – Волноваха – Валер’янівка – Комсомольський).

Великоанадольский ліс – це вся історія степового лісорозведення. Спочатку було закладено 18 порід дерев. Одна з визначних пам’яток Великоанадольского лісу – це його головна алея. Вона бере початок перед навчальним корпусом лісового технікуму двома рядами великоплідного дуба. Ліворуч від дубової частини алеї невеликий спортивний комплекс. За ним видніється ділянка, де зібрана колекція екзотичних дерев і чагарників.

Останнє оновлення на Неділя, 27 грудня 2009 17:00
Детальніше...
 
Водоспад Джур-Джур Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Середа, 02 вересня 2009 12:11

Джур-Джур - найвищий та найповноводніший водоспад Криму. Розташований на річці Улу-Узень в ущелині Хапхал поблизу села Генеральське Алуштинського району АР Крим.

Водоспад має висоту 16 м і ширину 5 м, не пересихає навіть надзвичайно спекотного літа.

 

Від села Генеральське у напрямку водоспаду веде хороша грунтова дорога, яка переходить у тропинку наприкінці шляху. Від Генеральського до водоспаду можна дістатися за 30-40 хв.

 

Водоспад розташований на території Хапхальського заказника, вхід платний (20 грн. для дорослих, 15 грн.  для дітей).

 

Останнє оновлення на Понеділок, 14 вересня 2009 13:43
Детальніше...
 
Печери Закарпаття Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
П'ятниця, 21 вересня 2007 23:53
На території Закарпаття відомо близько 50-ти печер. Жодна з них не є екскурсійною, але при бажанні Ви можете відвідати печери Угольського масиву та урочища Черлений Камінь. Отримавши спеціальний дозвіл у Карпатському біосферному заповіднику (тел.: 8(03132)22193). Також Ви можете отримати всю необхідну інформацію в ужгородському спелеогуртку за тел.: 8(0312)614023, Омелян Ваш.

Більшість печер Закарпаття знаходиться на території Тячівського району. Це печери біля сіл Мала та Велика Уголька, а також печери урочища Черлений Камінь, що неподалік від села Нересниця. На території Угольського масиву відомо біля 30 карстових порожнин, входи до яких знаходяться досить високо (100-300 м) над рівнем долини.
Останнє оновлення на Вівторок, 17 березня 2009 16:29
Детальніше...
 
Водоспади Закарпаття Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
П'ятниця, 21 вересня 2007 23:50
Водоспад Воєводин *** знаходиться на однойменній річці у 12 км від с. Тур’я Поляна Перечинського району. Річка Воєводин бере свій початок на Полонині Руній (1497 м), тече глибокою ущелиною і впадає у р. Шипіт. Очевидно, цей водоспад утворився внаслідок землетрусу, під час якого в гірській породі поперек вузької глибокої долини виникла тріщина, і вода з 9-метрової висоти двома потоками спадає у невелике озерце.

Водоспад Шипіт *** знаходиться на річці Пилипець у межах полонини Бо ржава (6 км від с. Пилипець Міжгірського району). Шипіт спадає вниз численними мальовничими каскадами. Утворився внаслідок розмивання породи потоком Пилипець, який розбризкує свої води в глибокій ущелині.
Останнє оновлення на Вівторок, 17 березня 2009 16:30
Детальніше...
 


Переклад сайту

English French German Polish Russian Ukrainian
Активний відпочинок в Україні, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting