Подорожі
Великі Сорочинці Друк E-mail
Подорожі
Написав Сергій Овчаренко   
Середа, 19 серпня 2009 12:48

Село Великі Сорочинці знаходяться у Миргородському районі Полтавської області за 24 кілометри від районного центру і розташоване на берегах річки Псел.

Історична назва села – Краснопіль, а з 1620-х років відоме під назвою Сорочинці. З 1925 по 1931 називалося Нероновичі.

Напевне, кожен українець знає село Великі Сорочинці, адже саме в ньому у другій половині серпня відбувається Національний Сорочинський Ярмарок (у 2009 році – з 19 по 23 серпня). Детальніше про ярмарок можна дізнатися на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2009 13:00
Детальніше...
 
Тур вихідного дня «Білгород-Дністровський і Одеса» Друк E-mail
Подорожі
Написав Сергій Овчаренко   
Понеділок, 30 березня 2009 07:00
    Даний тур вихідного дня відбувся 8-9 березня 2008 року.

Група змішана: Київ (1), Донецьк (3).

День перший. Білгород-Дністровський.

Першим до Одеси прибуває поїзд з Києва (№9 о 8.48), слід за ним – з Донецька (№95 о 9.17).

Вирішуємо питання з житлом: квартири, яка б підійшла нашій групі не знаходиться; у готелях розрахункова година – 12.00. У кімнатах відпочинку Одеського вокзалу – аналогічно. Приймаємо рішення шукати житло у Білгород-Дністровському. Як варіант залишаємо кімнати відпочинку Одеського вокзалу по 130 грн. з особи в двохмісних номерах.

Поруч з Одеським вокзалом на Старосінній площі кінцева зупинка маршрутки №560 «Одеса-Білгород-Дністровський». Вартість проїзду – 15 грн., тривалість поїздки –1,5 год. Відправляються маршрутки по мірі заповнення: ми чекали лише 15 хв.

Альтернативний спосіб дістатися Білгород-Дністровського – залізницею, щоправда відправлення електропоїздів набагато рідше і тривалість поїздки – 2,5 год. (детальніша інформація на офіційному сайті Укрзалізниці http://www.uz.gov.ua).

Останнє оновлення на Понеділок, 30 березня 2009 08:26
Детальніше...
 
До витоків Трипільської культури Друк E-mail
Подорожі
Написав Сергій Овчаренко   
Неділя, 15 березня 2009 17:04
Київ – Обухів – Трипілля – Халеп'я – Витачів – Стайки – Ржищів – Балико-Щучинка – Майданецьке – Тальянки – Доброводи
В історії первіснообщинного ладу епоха трипільської культури посідає особливе місце.
Трипільська етнокультурна спільнота – археологічна культура мідного віку, існувала у XXVIII-XXVI ст. до н. е. Поширена на території лісостепової та частково степової смуги Правобережної України, Молдови й Східної Румунії.
Степи Київщини та Черкащини багаті на археологічні пам'ятки, що належать до всіх стародавніх історичних епох, починаючи зі стоянок раннього періоду давнього кам'яного віку (палеоліту) і закінчуючи залишками міст і поселень Київської Русі.
Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2010 09:26
Детальніше...
 
Давнє місто Галич (за мотивами одноденної подорожі) Друк E-mail
Подорожі
Написав Сергій Овчаренко   
Четвер, 25 жовтня 2007 00:36
Місто Галич – районний центр Івано-Франківської області з населенням 8 тис. чоловік. Знаходиться за 29 км залізницею та 26 км шосейним шляхом на північ від обласного центру. З Івано-Франківська та Львова можна дістатися маршрутними автобусами. З Києва найкраще добиратися залізницею: на 43-му поїзді Київ – Івано-Франківськ (відправлення 19.16, прибуття 6.25).
Історична довідка.
Початки історії Галича губляться у глибині тисячоліть. Його територія, як свідчать матеріали археологічних досліджень, була заселена значно раніше, ніж виникло місто.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 березня 2009 16:20
Детальніше...
 
Тур вихідного дня: пішоходно-водний маршрут околицями Києва Друк E-mail
Подорожі
Написав Сергій Овчаренко   
П'ятниця, 21 вересня 2007 23:34
Для того щоб цікаво відпочити багато не потрібно. Необхідно лише трошки подумати та організувати нехитрий відпочинок на вихідний. Для цього оцінюємо навколишню місцевість та бажання якими краєвидами найближчого вихідного будемо милуватися; наявне спорядження, а за відсутності думаємо де можна його орендувати або й відразу придбати: не раз же чудово відпочивати. То ж визначаємося…

Розмірковуємо і відразу ж знайомимося з одним із безлічі варіантів туру вихідного дня. Отже одноденний маршрут пішохідно-водний. У наявності рюкзак, а головне двомісний надувний човен. Швиденько зібралися і гайда.

Доїжаємо до кінцевої зупинки тролейбуса №37 або № 31, кому як зручніше, до вул. Милославської (м. Київ). Звідси починаємо відлік маршруту. Маршрут кільцевий: увечері повернемося на теж місце і у зворотньому порядку додому.

Останнє оновлення на Середа, 25 березня 2009 13:15
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Переклад сайту

English French German Polish Russian Ukrainian
Активний відпочинок в Україні, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting