Музей пивоваріння у Львові Друк E-mail
Туристичні об'єкти
Написав Сергій Овчаренко   
Субота, 21 липня 2012 13:10

Львівський музей пивоваріння відчинив свої двері для відвідувачів 14 жовтня 2005 року у день святкування 290-ї річниці найстарішої броварні в Україні — Львівської пивоварні.  У стінах цього унікального закладу кожен може доторкнутись до спадщини стародавніх пивоварів та познайомитись з невідомими сторінками історії легендарного українського пива.

Унiкальнi експонати Музею розповідають про історію пивоваріння та запрошують у чарівний світ, де володарюють вода, хміль i солод. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, давні пивні пляшки, старовинні пивні кухлі з різних країн Європи і різних стилів, бочки для перевезення пива, рецептурні книги кінця XIX ст., зразки реклами, тощо. Експонати розташовуються відповідно до часу свого виникнення – від періоду шумерської та єгипетської культур до часів Другої світової війни.


Вивіска музеюЗаклад розташований у будівлі XIX сторіччя на території самої пивоварні.  Він займає площу понад 600 квадратних метрів напівпідвальних площ та складається з п’яти традиційних виставкових залів та одного дегустаційного, де кожен може насолодитись смаком бурштинової легенди. Дегустації пива проводяться для осіб старших 18 років. Для відвідувачів також передбачена можливість переглянути відеофільм про Львівську пивоварню.

У Музеї також працює сувенірна крамничка, завдяки чому можна зберегти пам'ять про свою подорож у часі. Із Музею є перехід до пивного ресторану «Хмільний дім Роберта Домса», розташованого у колишніх пивних підземеллях, де й сьогодні відчувається атмосфера давньої епохи.

Слід зазначити, що за період свого існування ця скарбниця пивної історії перетворилася на один із найбільш відвідуваних музеїв країни – 9 грудня 2011 року заклад зустрів свого 100 000 відвідувача.

У середині музеюМузей пивоваріння працює щодня з 10:30 до 18:00, вихідний день – вівторок.

Записи на екскурсію приймаються за телефоном: +38 032 294 80 65.

Офіційний сайт Музею пивоваріння

 

 

Останнє оновлення на Субота, 21 липня 2012 15:04
 

Переклад сайту

English French German Polish Russian Ukrainian
Активний відпочинок в Україні, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting