Тур вихідного дня: Київське водосховище, 25 вересня 2005 року Друк E-mail
Подорожі
Написав Сергій Овчаренко   
Вівторок, 27 вересня 2005 21:14
Цей тур планувався на 17-18 вересня 2005 року з ночівлею, але з суб'єктивних причин був перенесений на 25 вересня і тривав лише один день. Але враження усеодно чудові!

 Image
Image 
Image
Місце для відпочинку не вибирали, а відразу поїхали на "рибне" місце "106-й стовп". "Рибне", тому що тут найліпше ловити рибу і біля берегу є глибина, до того ж плавні і очерет стишує хвилі "моря".

Заради цікавості (подивитися місцевість) відразу за рибстаном (там же починаються згадані вище стовпи лінії електропередач) десь на третьому заїзді до води зупинилися на 30 хв. Натрапили і на гриби, і на яблука. Плес води широкий, проглядається у далині протилежний берег. А біля цього берегу мілина, а ще видніються пеньки дерев, що колись були вирубані при будівництві водосховища.
Image
Отож, помилувалися, назбирали трохи грибів та яблук і рушили далі. На "рибному" місці машин тьма-тьмуща: як же чудово половити рибку у вихідний день! Щоправда улов не удався ні в кого цього дня. Але ж яке задоволення!
Image
Заготовили сухого дерева, розвели багаття, поставили готуватися шашлики. Хоч ночівлі не буде, але намет поставили, щоби випробувати в усій красі. Річ у тім, що декілька тижнів назад купили новий просторий намет. До того користувалися ще старим радянським брезентовим місткістю 2 чол. 3 поміщалося вільно, але тепер новий розрахований на чотирьох, а де 4, там і 5 поміститься :) при бажанні.

Image 

Image

Image

 Image

 Близько 12-ї дня приїхав ще один рибак. Але на відміну від інших, його цікавить підводна рибалка. Отже, костюм, рушниця... і задоволення. Кожен щось знаходить для себе.
Пообідали шашликом та тим, що було до нього. Відпочили, погуляли...


Image
А ввечері додому.


Image
Пора планувати наступну подорож!

Останнє оновлення на Середа, 25 березня 2009 13:17
 

Переклад сайту

English French German Polish Russian Ukrainian
Активний відпочинок в Україні, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting